Skip to content

Doprava

AUTEM

Z Prahy se vydáte po Strakonické ulici:

směr Radotín – na Radotín odbočit před Lahovickým mostem a dále přes Černošice, Dobřichovice a Lety do Řevnic. Potom projet Řevnicemi směr Mníšek pod Brdy (za náměstím doleva a stále do kopce). Dále viz mapa níže.

směr Mníšek pod Brdy – stále po Strakonické přes Lahovický most směr Mníšek pod Brdy. Před Mníškem odbočit doprava na Řitku a Řevnice. Na další křižovatce je Řitka doprava, Řevnice doleva. Potom rovně podél dálnice až na křižovatku „T“. Zde doprava a potom lesem do Řevnic.
Dále viz mapa níže.

Z Berouna:

na Koněprusy, Měňany, Liteň a Zadní Třebaň do Řevnic. Před náměstím v Řevnicích doprava směr Mníšek pod Brdy. Dále viz mapa níže.

Zaparkovat můžete:

u nákupního centra (proti Lidovému domu) a dále pěšky (7 minut)

POZOR! V lese u divadla parkovat nelze!

Mapa Řevnic ke stažení:      příjezdy do Řevnic a parkování

 


VLAKEM

Spojení z Prahy a Berouna:

Z nádraží Praha-Smíchov jezdí vlak cca každou půlhodinu. Cesta trvá 26 minut. Z nádraží Beroun jezdí vlak cca každou půlhodinu. Cesta trvá 16 minut.

Odjezdy vlaků naleznete zde: 

Z nádraží Řevnice do Lesního divadla:

Po vystoupení z vlaku se vydáte na náměstí, odkud dále vzhůru, pak vlevo, kde vás asi po 150 m navedou cedule do lesa (podrobně viz mapa níže).

Mapa Řevnic ke stažení:      pěší cesta z nádraží do Lesního divadla

 


NA KOLE

Pokud si chcete udělat hezký výlet, cestu zvládnete na kole.

Z Prahy je to na kole do Řevnic 20 – 30 km, záleži na zvolené trase.

Výletní trasa z Braníka do Řevnic přes Karlík

Přes: Braník (cyklotrasa), stále podél Vltavy do Zbraslavi (vesměs po rovince), odtud po červené TZ až do Karlíku, potom Lety, Řevnice. Od Radotína vás cesta nejprve zavede na vedlejší silnici, která stoupá a v půli kopce zahnete ostře do lesa. Zde vás uvítá ještě větší kopeček. Doporučujeme proto využít silnice, která vede směrem na Třebotov a poté zahnout na červenou TZ, která tuto silnici protíná. Následuje menší výjezd a poté sjezdík lesem až na Solopysky. Čeká nás další dlouhý výjezd kopcem a polní cestou, poté sjezd a další výstup před Vonoklasy, po stezce pak hrad Karlík, obec Karlík, Lety, Řevnice náměstí a pak již dále vlevo do kopce k lesu a podle cedulí pak k Lesnímu divadlu.

Přímá trasa z Radotína kolem Berounky

Přes: Všenory. V Radotíně vystoupíte z vlaku a z nádraží se dáte k řece. Po jejím levém břehu se dostanete do Dolních Černošic, Černošic, přes Dolní Mokropsy pak dále do Všenor, a Dobřichovic. Zde upozorňujeme na hezký zámeček se vzácnou malolistou lípou a nevšední kaskádový jez s občerstvením, které najdete na druhém břehu řeky. Dále je to už jen pár kilometrů do Řevnic, kde se v obci dáte za náměstím doleva do kopce k lesu, kde pak podle cedulí dorazíte až k Lesnímu divadlu.

V areálu lesního divadla vám vyhradíme prostor, kam si můžete kolo odložit. Večer po festivalu sjedete na kole na nádraží a tam si kolo naložíte do vlaku.